Telefon Dinleme Takip Programı

Telefon Dinleme Takip Programı

Telefon dinleme takip programı ile insanlar sevdiklerinin mobil cihazlarını etkin bir şekilde dinleme fırsatı elde etmektedir. Bu yazılımların geliştirilme hedefi, insanların bu alandaki ihtiyaçlarının etkin bir şekilde karşılanmasıdır. Fakat zaman için bunların haricindeki pek çok durumda da kullanıldığı görülmüştür.

Casus yazılım olarak bilinen söz konusu programların kullanım amaçları oldukça farklıdır fakat genel olan bu amaçların şu şekilde sıralanması mümkündür:

  • Eşinden şüphelenen kişilerin eşlerinin mobil cihazlar üzerinden yapmış oldukları görüşmeleri dinlemesi, takip etmesi
  • Çocuklarının gün içinde nerede olduğunu bilmeyen ailelerin bu noktadaki ihtiyacının karşılanması ve çocuklarının konumlarını anlık olarak öğrenmesi
  • Sahadaki çalışanlarının ne yaptığını merak eden işverenlere bilgiler verilmesi
  • Alzheimer başta olmak üzere farklı rahatsızlıkları bulunan ebeveynlerin uzaktan kontrol edilmesi

Bunların haricindeki benzer nedenlerden dolayı da söz konusu yazılımlar etkin bir şekilde kullanılmaktadır.

Telefon Dinleme Takip Programı ile Ortam Dinleme

Telefon dinleme takip programı, çok farklı özelliklere sahiptir. Bu yazılımlar sadece Android cihazlar için geliştirilmiştir ve farklı bir sisteme sahip olan mobil cihazlarda çalışması kesinlikle mümkün değildir. Bundan dolayı yazılımı satın alırken bu hususun insanları tarafından kesinlikle dikkate alınması ve buna göre hareket edilmesi gerekir.

Telefon dinleme programı, farklı özellikleri ile dikkat çekmektedir. Bu özelliklerinden bazıları, insanların beklentilerinin çok üzerindedir. Ortam dinleme de bunlardan birisi olup insanların sevdikleri hakkında detaylı bilgiler elde etmesine imkan veren bir özellik olarak dikkat çekmektedir.

Ortam dinleme, telefon kapalı iken panel üzerinden mikrofonun aktif hale getirilmesi ve bu sayede ortamda yapılan bütün konuşmaların tespit edilmesi olarak tanımlanabilir. Bu işlem sayesinde insanlar sevdikleri hakkında çok özel bilgileri dahi rahat bir şekilde elde edebilir. Telefon dinleme takip programı, bu bakımdan beklentiler üzerinde bir işlevi yerine getirmekte ve insanları fazlasıyla şaşırtmaktadır.

Telefon Dinleme Yazılımı ile Konum Tespiti

Telefon dinleme yazılımı, ortam dinlemesi yapılmasına imkan verdiği gibi hedef telefonun gün içindeki konumunun belirlenmesinde de aktif olarak rol oynar. Bu yazılım, insanların sevdiklerinin gün içinde nerede olduğunu ve nerelere gittiğini öğrenmesine de imkan verir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir