Telefon Dinleme

Telefon Dinleme

Telefon dinleme, insanların son dönemde ortaya çıkan ihtiyaçlarını gidermek için geliştirilmiştir. Şehirlerde suç oranı her geçen gün artmaktadır ve suça karışma oranı bununla ters orantılı olarak her gün biraz daha düşmektedir. Küçük yaşta madde bağımlılığı gibi durumlar da ülkemizdeki büyük sorunlardan biri hâline gelmiştir. Maalesef, böyle bir ortamda çocuk yetiştirmek oldukça zordur. Bu konuda ailelere büyük sorumluluk düşüyor. Devlet ve millete faydalı, hayırlı bir evlat yetiştirmek için çocuğunuz küçük yaşlardan itibaren sizin kontrolünüzde olmalıdır. Bunun için sizin en büyük yardımcısınız teknoloji olabilir. Az masrafla yüksek performans sağlayan bir telefon takip programı ile siz de çocuğunuza fark ettirmeden her an onun yanında olabilir, her adımını yakından takip edebilirsiniz. Telefon dinleme özelliği ile kiminle ne konuşuyor öğrenebilir, gerekirse görüşme kaydetme seçeneği ile tüm konuşmayı kayıt altına alabilirsiniz.

Telefon dinleme yapabilme özelliği olan yazılımların farklı yetenekleri de vardır. Bunlar casus fotoğraf kaydı almak da sizin için önemli bir özellik olabilir. Bu sayede çocuğunuzun bulunduğu ortamın anlık olarak görüntüsünü elde etmiş olursunuz. Telefon kapalıyken dahi kullanılabilen ortam dinleme özelliği sayesinde çocuğunuzun bulunduğu ortamlarda neler konuşuluyor, arkadaşları nelerden bahsediyor gibi sorularınıza kesin cevaplar alabilir; aklınızdaki tüm kuşkuları giderebilirsiniz. GPS ile konum takibi özelliğini kullanarak anlık olarak çocuğunuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Rehbere ulaşma kolaylığı sayesinde çocuğunuzun telefonunda hangi numara nasıl kaydedilmiş öğrenebilir; SMS takibi özelliği ile de kimlerle neler konuşmuş öğrenebilirsiniz. Arama kayıtları dökümüne erişiminiz sayesinde kimlerle ne zaman görüştüğünü de hemen öğrenebilirsiniz. Ayrıca her yaştan insan tarafından rağbet gören Facebook uygulaması üzerindeki tüm mesajlara ulaşabilirsiniz. Günümüzün en popüler mesajlaşma uygulamalarından olan Whatsapp, Viber, Line, Skype gibi akıllı telefon uygulamaları aracılığıyla gelen ve giden tüm mesajların denetimini ve kontrolünü elinize almış olursunuz. Telefon dinleme işlemi ile burada bilgilere ulaşılması mümkündür.

Sadece çocuğunuz için değil, takip etmek istediğiniz herhangi bir yakınınız için bir casus yazılım edinebilir ve kullanabilirsiniz. Kullanımı çok kolaydır. Herhangi bir yardım almanıza gerek kalmaz ve ek bir bilgi gerektirmez. Alzheimer gibi birlikte yaşaması zor bir hastalıkla mücadele eden ya da bakıma muhtaç durumdaki yaşlı bir yakınınızın tüm ihtiyaçlarından anında haberdar olmak için de telefon dinleme programı alabilir ve kullanabilirsiniz.

Telefon dinleme, sıradan insanlar için bir hayal iken şimdilerde ise önemli bir ihtiyaç konumuna yükselmiş durumdadır. Buna bağlı olarak da insanların bu işlemi yapabilmek için farklı yazılımlara yöneldiği bilinmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken önemli bir husus vardır. O da söz konusu yazılımlardan bazılarının insanların kişisel bilgilerini hedef almasıdır. Buna bağlı olarak kişilerin telefon dinleme yaparken bu hususa dikkat etmesi ve bilindik yerlerden, kurusal firmalardan tanınan, lisanslı yazılımları satın alması gerekiyor.