Telefon Dinleme Yazılımları

Telefon Dinleme Yazılımları

Telefon dinleme yazılımları, insanların farklı ihtiyaçlarına cevap veren özel bir programdır. Daha önceki zamanlarda telefon dinlemesi yapmak sıradan insanlar için adeta bir hayal iken, bu program sayesinde mümkün hale gelmiştir. Böylece insanlar sevdiklerini yakın takibe alabilmekte ve onların tehlikelere karşı uyanık olmasını sağlayabilmektedir.

İnsanlar, telefon dinleme işlemini farklı amaçlar için yapmaktadır. Söz konusu amaçların başında hiç şüphesiz çocuklar gelmektedir. Çocukların arkadaş çevresinin kötü olması, tamiri mümkün olmayan sonuçların doğmasına neden olacaktır. Öyle ki, insanlar bu sorun nedeni uyuşturucu, hırsızlık ve alkol gibi farklı kötü alışkanlıkları kazanabilir. Çocukların mobil cihazlarına yüklenecek olan telefon dinleme yazılımları, söz konusu sorunların engellenmesini sağlayabilir.

Bu yazılımların kullanılma amaçlarından diğerleri ise şu şekilde sıralanabilir:

 • Alzheimer hastası anne babasının kaybolmasını engellenmek
 • Duyulan aldatılma şüphesinin sonuca ulaştırılması
 • Çalışanlarının sahada tam olarak iş ile ilgilenip ilgilenmediğini öğrenmek
 • Dolandırıcılara kadar yakınlarını korumak

Yukarıdaki amaçlar dikkate alındığında bu yazılımların ne kadar önemli bir rolü yerine getirdiği çok daha net bir şekilde anlaşılacaktır. Bundan dolayı da insanların taleplerinin her geçen gün biraz daha arttığı görülüyor. Artan talep karşısında ise farklı yazılımlar geliştirmekte ve insanların ihtiyaçlarının daha etkili bir şekilde giderilmesi hedeflenmektedir.

Telefon Dinleme Yazılımları Ne Yapar?

Gelişen teknolojinin hediyelerinden birisi olan bu yazılımlar, yerine getirdiği işlevlerle de dikkat çekmektedir. Dışarıdan bakıldığında sadece telefon dinlemek isteyen kişilerin ihtiyacına cevap verdiği düşünülse de telefon dinleme yazılımları, pek çok işlevi yerine getirebilir. Bu işlevlerden bazılarını şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • Telefonda bulunan hat üzerinden yapılan görüntülü, yazılı ve sesli görüşmelerin tamamının dinlenmesi ve izlenmesi
 • Mobil uygulamaların kapsamlı takibi
 • Sosyal medya hesaplarının takibi
 • Galeri ve rehber takibi
 • Mobil cihaz ekranının canlı olarak izlenmesi
 • GPS özelliğinin aktif hale getirilmesi suretiyle anlık konum tespiti
 • Mikrofon üzerinden ortam dinlemesi
 • Kameranın açılması ile ortam izlemesi

Yukarıda yer alan işlemlerin yapılabilmesi için öncelikle kurulumun düzgün bir şekilde yapılması gerekmektedir. Kurulum sadece 3 dakika sürmekte ve son derece kolay işlemlerdir. Bunun dışında bilinmesi gereken birkaç husus daha vardır. Bunlardan birisi, telefon dinleme yazılımları sadece Android sisteme sahip cihazlarda çalışır. Bir diğeri ise kurulumun fiziki olarak yapılmasıdır. Uzaktan SMS ya da daha farklı bir yöntem ile kurulum yapılması mümkün değildir. İnsanların bu hususlara dikkat etmesi gerekmektedir.

Telefon Dinleme Yazılımları Fark Edilir Mi?

İnsanların en önemli çekincelerinden birisi, söz konusu yazılımların fark edilip edilmeyeceğidir. Bu yazılımlar, kesinlikle dışarıdan anlaşılmaz. Bundan dolayı da telefon dinlemek isteyen kişiler bunu büyük bir gizlilik içinde uzun süre yapabilir. Fakat dinlenen telefonun sahipleri, farklı bir nedenden dolayı telefonlarına format atarsa yazılım silinir. Bu hususun da mutlaka dikkate alınması ve buna göre hareket edilmesi gerekir.

https://telefontakipetme.com üzerinden her kalitede telefon takip ve telefon dinleme programı bulabilirsiniz. Diğer sitelerden farklı olarak yazılımı satın aldıktan sonra istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Firmamızda her zaman muhatabınız bulunacaktır. Daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz; 0543 323 0 323.