Telefon Takip Yazılımları

Telefon Takip Yazılımları

Telefon takip yazılımları, insanların mobil cihazları etkin bir şekilde izlemesini olanaklı hale getiren özel programlardır. Söz konusu programlar sayesinde insanlar sevdiklerini anlık olarak izleme imkanı bulmakta ve onların farklı tehlikelerden uzak durması sağlanmaktadır. Böyle bir işlevi olmasından dolayı son dönemde telefon dinleme programları, çok daha fazla ilgi görmeye başlamıştır.

Telefon dinlemesi, gelişmiş teçhizatlar ile yapılan bir işlem olup bunu sadece polis ya da diğer güvenlik birimleri gerçekleştirebilir. Sıradan insanların böyle bir teçhizata sahip olması ihtimal dahilinde olmadığı için bu kişilerin dinleme yapması mümkün değildir. Burada ki ifadeler yıllar önce doğruydu fakat gelişen teknoloji sayesinde artık doğru değildir. Yani telefon dinlemek isteyen sıradan insanlar bunu zorlanmadan yapabilir. Telefon takip yazılımları sayesinde bu mümkün hale gelmiştir.

Telefon dinleme farklı amaçlar için yapılabilir. Bu amaçların bir kısmı iyi niyetli olmasına karşın bir kısmı için ise aynı şeyleri söylemek mümkün değildir. Fakat telefon dinleme programı, tamamen iyi niyetli amaçlar için geliştirilmiştir. Özellikle fiziki olarak kurulum zorunluluğu, bunda çok etkilidir. Söz konusu yazılım ile insanlar çocuklarının arkadaş çevresini kontrol edebilir, yaşanan aldatılma şüphesine sonuca bağlayabilir, Alzheimer hastası olan anne babasını izleyebilir ve bunlara benzer amaçlar için kullanabilir. Dolayısıyla da insanların farklı ihtiyaçlarını etkin olarak karşıladığını söylemek kesinlikle yanlış olmayacaktır.

Telefon Takip Yazılımları Nasıl Çalışır?

Telefon takip yazılımları, sadece Android sisteme sahip olan telefonlarda çalışır. Telefon dinlemesi Android cihazların haricinde yapılamaz. Bu bilgi dikkate alınarak insanların hareket etmesi, hem para hem de zaman kaybetmesini engelleyecektir.

Telefon dinleme ücretsiz olarak yapılan bir işlem değildir. Deneme sürümleri haricinde insanların ücretsiz telefon dinleme programı bulması mümkün değildir. Bundan dolayı da kişilerin kurumsal bir firmadan telefon takip programı satın al işlemi yapması gerekmektedir. Bu işlem yapıldıktan hemen sonra hedef telefona söz konusu yazılım gizli bir şekilde yüklenmelidir. Yükleme işlemi 3 dakika sürer ve bu sürenin sonunda yazılım otomatik olarak çalışmaya başlar. İnsanların bu aşamadan sonra farklı bir işlem yapmasına gerek yoktur. Panel üzerinden hedef telefon çok rahat bir şekilde takip edilebilir.

Telefon takip yazılımları, farklı işlemler yapması ile dikkat çekmektedir. Öncelikle söz konusu yazılım, telefon dinlemelerini etkin bir şekilde yapabilir. Fakat yapabildiği tek işlem bu değildir ve bunun haricinde de farklı işlemleri yapabilir. Bunlardan bazılarını şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Mobil uygulamalar ve sim kart hattı üzerinden yapılan sesli, yazılı ve görüntülü görüşmelerin izlenmesi ve dinlenmesi
  • Yapılan görüşmelerin kaydedilmesi
  • Telefonun ekranının canlı olarak izlenmesi
  • GPS konum bulma
  • Telefon görüşmesinin yapılmadığı sıralardan mikrofonun aktif hale getirilerek ortam dinlemesi yapma
  • Kameranın kullanılarak ortam izlemesi yapılması
  • Sosyal medya hesaplarının takip edilmesi

https://telefontakipetme.com üzerinden her kalitede telefon takip ve telefon dinleme programı bulabilirsiniz. Diğer sitelerden farklı olarak yazılımı satın aldıktan sonra istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Firmamızda her zaman muhatabınız bulunacaktır. Daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz; 0543 323 0 323.