Yazılım Özellikleri

Yazılım Özellikleri

Yazılım özellikleri, gelişen teknolojinin insanlara sunmuş olduğu önemli hediyelerden birisi olarak görülebilir. Telefon dinleme programı tarafından sahip olunan özellikler, kişilerin sadece dinleme yapmasını değil, farklı işlemler yapmasını mümkün hale getirmektedir. Bilindiği gibi kişilerin yoğun bir şekilde kullandığı mobil cihazların takibi, insanların farklı ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Bu amaçtan dolayı geliştirilen telefon dinleme yazılımları, insanlar tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Casus yazılım da denilen bu programların özelliklerine geçmeden önce bilinmesi gereken farklı hususların hatırlatılması daha doğru olacaktır. Öncelikle bu yazılımlar her telefonun dinlenmesinde etkili değildir. Sadece Android sisteme sahip olan mobil cihazların dinlenmesini sağlar ve farklı bir sistem üzerinde aynı etkiyi göstermez. Bundan dolayı kullanmadan önce bu husus dikkate alınmalı ve daha sonra telefon dinleme işlemine geçilmelidir.

Yazılım Özellikleri Nelerdir?

Yazılım özellikleri denildiği zaman insanlar bu yazılımların neler yapacaklarını merak etmektedir. Fakat bunlara geçmeden önce teknik bazı özellikler hakkında bilgi verilmesi çok daha uygun olacaktır. Bilindiği gibi telefon dinlemesi, gizli yapılması gereken bir işlemdir. Bundan dolayı yazılımın ilk kurulmaya başladığın andan son ana kadar her işlem gizlilik içinde yürütülmelidir. Telefon dinleme yazılımları tarafından sahip olunan özel kodlar, bu noktada insanların ihtiyaçlarını etkin bir şekilde karşılamaktadır. Bu yazılımlar arka planda çalışır ve kesinlikle ekrana bildirim göndermez. Bundan dolayı da takip edilen kişinin şüphelenmesini gerektirecek hiçbir belirti ortaya çıkmaz.

Yazılım özellikleri arasında yer alan bir diğer husus ise veri aktarımıdır. Bu işlemin daha iyi anlaşılması için tanımlanması yararlı olacaktır. Veri aktarımı, dinlenen telefondaki ses ya da benzer dosyaların panele ne kadar sürede geleceğini belli eder. Bu hız ne kadar yüksek ise dinlemelerin hızı ve kalitesi de o kadar iyi olacaktır. Bundan dolayı insanların bu hususa önem vermesi ve veri aktarımı hızlı olan casus yazılımı seçmesi gerekir. Bu yazılımlar tarafından yapılan işlemler ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Telefon dinleme
  • Mobil uygulamaların tamamının takibi
  • Sosyal medya hesaplarının takip edilmesi
  • GPS konum bulma
  • Ortam izleme
  • Ortam dinleme
  • Telefondaki menülerin takip edilmesi

https://telefontakipetme.com üzerinden her kalitede telefon takip ve telefon dinleme programı bulabilirsiniz. Diğer sitelerden farklı olarak yazılımı satın aldıktan sonra istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Firmamızda her zaman muhatabınız bulunacaktır. Daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz; 0543 323 0 323.