casus program

casus program

Casus program, kullanıcıların merak ettiği kişilerin bilgilerine ulaşmak amacıyla hedef cihaza kurdukları yazılımlardır. Herkesin rahatlıkla kullanabildiği telefon dinleme programları kurumsal firmalar tarafından satılmaktadır. Güvenilirliği açısından bu firmaların tercih edilmesi kullanıcıların yararına olacaktır. Ucuz, arada satılan, lisans almamış ürünlerin satın alınması kişiler için problem oluşturabilir, bilgileri açığa çıkabilir.

Bu yazılımları kuran kişiler de kullanırken yasal sınırları aşmamalıdır. Çocuğunu korumak isteyen aile, iş verimini artırmak isteyen bir işveren iyi niyetli hareket etmektedir. Ya da yakınını, hastasını, yaşlı bir aile üyesini izlemek isteyen kişiler içinde aynı durum geçerlidir. Bunun dışında herhangi birinin bilgilerini deşifre etme amacı ile kullanmak yasalara uygun değildir ve sonucunda yaptırımı vardır. Burada sorumluluğun tamamen kullanıcıya ait olduğu bilinmelidir.

Casus Program Kurulumu

Casus program kullanmanın yasal olma noktası ve güvenilirliğinden sonra nasıl kurulum yapıldığına değinilebilir. Casus yazılım kurulumu için aranan şartlar vardır ve bunlardan ilki android özellikli telefona sahip olmaktır. Direkt kişi tarafından kurulacak yazılımın kullanılması için internet erişimi de sağlanmalıdır. Uzaktan arama ya da mesaj gönderme ile casus yazılım kurmak mümkün değildir. İnternet ortamında kurulumla ilgili birçok video bulunmaktadır, dileyen izleyerek rahatlıkla kurabilir.

Üç dakikalık bir kurma işleminden sonra izleyen kişi panelden istediği bölümü seçerek bilgi edinmeye başlayabilir. Tüm sesli ya da görüntülü konuşmalara, ziyaret ettiği internet sitelerine kadar bilgi sahibi olabilir.

Facebook, Skype, Whatsapp gibi yaygın kullanım alanına sahip uygulamalarda gerçekleştirilen her hareketten haberdar olunabilir. Bu uygulamalar üzerinden yaptığı aramalar, görüştüğü kişiler telefon dinleme programı ile kişiye rapor olarak sunulur. Kişi uygun olmayan durumla karşılaştığında gerekli adımları atarak takip ettiği kişiyi olumsuz durumlardan böylece koruyabilir.

Casus program ile kişinin bulunduğu konumun bilgisine ulaşılabilir, gün içinde bulunduğu ortamı rahatlıkla dinleyebilir. Ortamda yapılan konuşmalara şahit olabilir, hem takip ettiği kişinin düşüncesini hem de diğerlerinin görüşleri hakkında bilgi edinebilir. Kötü düşünceli art niyetli insanları böylece tespit edebilir ve tedbirini alır.

Tüm mesaj içeriklerine tarihleri ve kimlerle görüştüğüne kadar her şeyi öğrenebilir.

https://telefontakipetme.com üzerinden her kalitede telefon takip ve telefon dinleme programı bulabilirsiniz. Diğer sitelerden farklı olarak yazılımı satın aldıktan sonra istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Firmamızda her zaman muhatabınız bulunacaktır. Daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz; 0543 323 0 323.