Telefon Dinleme Cihazı Yapımı

Telefon Dinleme Cihazı Yapımı

Telefon dinleme cihazı yapımı için öncelikle android özelliğe sahip bir telefon bulundurulmalıdır. Takipte bulunacak kişi bahsedilen yazılımı kendisi direkt kurmalı, uzaktan mesaj ya da arama yoluyla kurulamayacağını bilmelidir. İnternette bu konuda yönlendirici videolar izlenerek de yüklenebilecek uygulamaların kurulumu çok kısa sürmektedir. Problemsiz bir şekilde cihaza yüklendikten sonra artık kişi, merak ettiği noktalarda bilgi sahibi olabilir.

Telefon Dinleme Cihazı Yapımı ve Özellikleri

Telefon dinleme programı yüklendikten sonra uygulama panelinden merak edilen bölüm seçilerek bilgilere ulaşılır. İzleyici, takip ettiği kişinin telefonuyla gerçekleştirmiş olduğu her harekete istediği zaman ulaşabilir. Her paylaşımda kendisine bilgi raporu gelirken izlenilen kişinin bundan haberi olmaz, ona bilgilendirici mesaj gitmez.

Telefon dinleme cihazı yapımı gerçekleştirildikten sonra kişi istediği kişiyi takip edebilir. Çoğunlukla çocukların, eşlerin ya da yaşlıların takibinin yapıldığı yazılımlar, kötü amaç taşıyan kişilerce de kullanılabilir. Böyle kişilerce kullanıldığı tespit edildiğinde bu suç unsuru sayılmakta, ilgili şahıs kişilerin özel hayatının gizliliği hakkını ihlal etmiş bulunmaktadır. Bu da kötü amaçlar için kullanan kişilerin yasalar gereği yaptırıma maruz kalması anlamına gelmektedir.

Anlaşılması çok kolay olmayan bu yazılımların güvenirliği konusunda kullanıcılar dikkatli olmalıdır. Her satıcıdan alınmaması, kurumsal firmalarca satılan lisanslı ürünlerin tercih edilmesi gerektiği unutulmamalıdır.

Casus yazılım programı ile kişilerin cihazla gerçekleştirmiş olduğu tüm aramalardan mesajlara kadar bilgi sahibi olunabilir. Ayrıca girilen web sitelerden sosyal medya aracılığıyla gerçekleştirmiş olduğu her türlü etkinliğe kadar izleyici kişiye rapor edilir.

E- posta trafiği, cihazın bulunduğu konum bilgisi, cihazın bulunduğu ortamın dinlenmesi yine telefon takip yazılımı ile yapılabilecek işlemlerdir.

Böylelikle izlediği kişi hakkında neredeyse bütün bilgilere ulaşan takipçi içindeki şüphelerden, tedirginliklerden bir nebze olsun uzaklaşmış olur. Olası olumsuzluklar karşısında kendince tedbir alır ve kişileri kontrol ya da koruma altına alabilir.

Telefon dinleme cihazı yapımı için gerekli olan programın fiyatı farklılık göstermektedir. Her yazılım kendi içinde farklı özelliklere ayrılmakta bu da direkt olarak fiyatlara yansımaktadır. Dolayısıyla telefon takip yazılımı kurmak isteyenler için standart fiyattan bahsetmek mümkün olmamaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir