Telefon Dinleme Programı Android

Telefon Dinleme Programı Android

Telefon dinleme programı Android sisteme sahip mobil cihazlarda çalışmakta ve bu cihazlardan farklı bilgilerin elde edilmesini sağlamaktadır. Bilindiği gibi dünya genelinde kullanılan mobil cihazların önemli bir bölümü, Android sisteme sahiptir ve bu da söz konusu programın kullanılabileceği telefonların sayısının sın derece fazla olmasına neden olmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken husus, bu yazılımların IOS sisteme sahip olan iPhone markalı telefonlarda çalışmamasıdır.

Telefon dinleme yazılımları, insanların ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiştir. Bu yazılımların kullanım amaçları buna bağlı olarak iyi niyetli olmalıdır. Kurulumu dikkate alındığında, sadece fizikken ulaşılabilecek olan cihazlara yüklenildiği görülecektir. Buna bağlı olarak insanlar sevdiklerinin ve yakınlarının telefonlarını dinleyebilir. Sınırsız bir dinleme ya da istenilen herkesin takip edilmesi gibi bir durum söz konusu değildir.

Telefon Dinleme Programı Android Özellikleri

Yukarıda genel tanıtımı yapan telefon dinleme programı Android sistemdeki telefonlara sadece 3 dakika gibi kısa bir sürede kurulmaktadır. Sürenin bu kadar kısa olması, söz konusu yazılımın gizli bir şekilde yüklenmesine fırsat vermektedir. Gizli bir yükleme, telefon dinleme işleminin sorunsuz bir şekilde yapılması ve son derece sağlıklı verilerin elde edilmesi anlamına gelmektedir. Çünkü hedef kişi, izlendiğini bilmez ise son derece rahat davranacak ve bu da elde edilen bilgilerin daha fazla olmasına neden olacaktır.

Casus yazılım özellikleri, insanların beklentilerini üst seviyede karşılamaktadır. Hatta çoğu zaman bu özellikler, insanları fazlasıyla şaşırtmaktadır. Yazılımların yapabildiklerinden bazıları şunlardır:

  • Telefon dinleme ve kaydetme
  • Mobil cihazlar üzerinden yapılan görüşmeleri dinleme ve izleme
  • GPS konum bulma ile nokta atışı konum tespiti
  • Mikrofonun istenilen zaman aktif hale getirilmesi ve ortam dinleme
  • Kamera üzerinde ortam izleme
  • Telefon ekranının canlı olarak takibi

Yukarıda yer alan özelliklerin dışında da bir takım ekstra özellikler olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Böylelikle insanlar, hedef kişiyle ilgili çok önemli bilgileri edinme fırsatı yakalamaktadır.

Telefon Dinleme Programı Fiyatları

Telefon Dinleme programı Android sistemlerde beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır. Bu programlara sahip olabilmek için ödenmesi gereken ücret ise yazılımın özelliklerine bağlı olarak değişmektedir. Bundan dolayı net bir rakamın telaffuz edilmesi doğru olmayacaktır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir