Takip Uygulaması

Takip Uygulaması

Takip uygulaması, mobil cihazlara yüklenen ve onların etkin bir şekilde takip edilmesini sağlayan uygulamalardır. Bu uygulamalar genellikle insanların çocuklarını, eşlerini, sevgililerini, nişanlılarını, anne babalarını ve diğer yakınlarını takip etmesi için geliştirildi. Böylece insanlar, sevdiklerinin güvenlikleri noktasında uzaktan etkili olma fırsatı yakalamış durumdadır. Bunun haricinde ise eşlere karşı duyulan şüphe için de son derece etkili olduğu ve farklı bilgilerin elde edilerek kuşkuların sonuçlandırıldığını söylemek yanlış olmayacaktır.

Telefon takip yazılımları, sadece Android sisteme sahip olan mobil cihazlarda çalışmaktadır. Bu detay, takip yapacak olan kişiler için önemlidir. Bunun haricinde bilinmesi gereken bir diğer husus ise söz konusu yazılımların kurulumudur. Bu uygulamalar, normal bir uygulama gibi kurulmasına karşın bazı basit farklılıklar vardır. İnsanların söz konusu farklılıkları düzgün bir şekilde uygulaması çok önemlidir.

Takip Uygulaması Özellikleri

Takip uygulaması, sadece telefonların takibini değil pek çok işlevi sorunsuz bir şekilde yerine getirmektedir. Öyle ki bu yazılımlar tarafından elde edilen bilgiler, insanların ciddi şekilde şaşırmasına dahi neden olabilmektedir. Telefon dinleme programı özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Telefon hattı üzerinden yapılan görüşmeleri dinleme
  • SMS mesaj takibi yapma
  • Mobil uygulamalar üzerinden yapılan bütün görüşmelere erişim sağlama
  • GPS konum bulma
  • Mikrofonun aktif hale getirilerek ortam dinlemesi yapma
  • Kamera üzerinden ortam izlemesi yapma
  • İnternet geçmişini görüntüleme

Yukarıda yer alan özellikler ve işlevler dikkate alındığında takip uygulaması için hedef telefonun kontrolünü tamamen eline aldığını söylemek yanlış olmayacaktır. Bu noktada insanların bilmesi gereken en önemli husus, kullanılacak olan programın kurumsal bir firmadan lisanslı olarak alınmasıdır. Aksi durumda hedef telefondan elde edilen bilgiler, farklı kişilerin eline geçebilir ve onlar da bunu şantaj amaçlı olarak kullanabilir.

Takip Uygulaması Ücretsiz Mi?

İnsanların farklı ihtiyaçlarını karşılama noktasında etkili olan telefon takip uygulamaları, belli bir ücret karşılığında satılmaktadır. İstenilen ücret yani telefon takip uygulaması fiyatı ise uygulamanın sahip olduğu özellik sayısına bağlı olarak farklılık göstermektedir. İnsanların bu noktada dikkatli olması ve ücretsiz olarak lanse edilen tehlikeli yazılımlardan kesinlikle uzak durması gerekmektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir