SpyCep

SpyCep

SpyCep, insanların sevdiklerine ait mobil cihazları etkin bir şekilde dinlemesine olanak veren özel bir programdır. Telefon dinleme programı olarak da tanımlanabilir. Bu program sayesinde sıradan ve normal bir yaşama sahip olan insanlar, sevdiklerine ait mobil cihazları aktif bir şekilde dinleyebilir, izleyebilir ve takip edebilir. Böylece hedef cihaza dair farklı bilgilerin elde edilmesi mümkündür.

Telefon takip yazılımı, genellikle insanların çocuklarını kontrol etmesini sağladığı için kullanılmaktadır. Bu kontrol tamamen gizli bir şekilde yapılır ve çocukların bundan haberleri dahi olmaz. Buna bağlı olarak da çocukların güveni sarsılmadan onları sürekli takip altında tutmak mümkün olur. Bu durum eşler, sevgililer ve anne babalar için de geçerlidir. Kısacası insanların sevdiklerine dair duyduğu güvenlik endişesi ve bir takım kuşkular, söz konusu casus yazılım ile tamamen giderilmektedir.

SpyCep Özellikleri

SpyCep, sahip olduğu özellikler ile insanların beklentilerini rahatlıkla karşılamaktadır. Öncelikle yazılım teknolojisinin insanlara bir armağanı olan bu program, sadece Android sisteme sahip olan mobil cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışmakta ve sadece bunlarda işlevini yerine getirmektedir. Bunun haricinde ise hedef telefondan aldığı verileri son derece yüksek bir aktarım hızı ile panele iletir. Bu özellik çok önemlidir ve insanların anlık olarak dinleme ve takip yapabilmesini sağlar. Bunun haricindeki dikkat çeken bir diğer özellik ise yazılımların kurulumunun hemen ardından arka plana geçmesi ve kendisini gizlemesidir. Bundan dolayı izlenen kişi, telefonunda SpyCep uygulaması olduğunu kesinlikle anlamaz.

Telefon takip programı, kolay bir şekilde hedef cihazlara kurulmaktadır. Bu işlem ortalama olarak 3 dakika sürerken gizli olarak yapılması gerekiyor. Aksi durumda ortaya çıkacak olan sonuç, beklentilerin karşılanmamasına neden olabilir. Kurulum ile bilinmesi gereken bir diğer husus ise bu işlemin sadece fiziki olarak erişim sağlanabilen cihazlarda yapılabildiğidir. Farklı bir şekilde kurulması söz konusu bile değildir. Bundan dolayı da aksi yönde ifadelere, SMS ile kuruluma kesinlikle inanılmamalıdır.

Telefon dinleme programları arasında yer alan söz konusu uygulamaya ait detaylar bu şekildedir. Bu uygulama ile dinleme, izleme, takip ve diğer işlemler yapılabilir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir