Ücretsiz Cep Telefonu Takip Yöntemleri

Ücretsiz Cep Telefonu Takip Yöntemleri

Ücretsiz cep telefonu takip yöntemleri, insanları anlık olarak izlemeye yarayan işlemler bütünü olarak tanımlanabilir. Söz konusu işlem, telefon dinlemeden çok daha ötesi olup kişilerin cep telefonları üzerinden gün içinde neler yaptığı, nerelere gittiği, kimlerle görüştüğü, neler konuştuğu gibi hususlarda bilgi sahibi olmaya yaramaktadır.

Bilindiği gibi mobil cihazların en önemli özelliklerinden birisi uygulama kurulabiliyor olmasıdır. Bu durum, insanların hayatlarını farklı şekillerde kolaylaştırırken aynı zamanda bazı riskleri de beraberinde getirmektedir. Bu risklerden birisi de telefonlara takip yazılımlarının yüklenmesidir. Bu yazılımlar, takip yöntemlerinin belki de en etkilisidir. Yapabildikleri ile çoğu kez insanları şaşkınlığa uğratmayı başardıklarını söylemek yanlış olmayacaktır.

Ücretsiz Cep Telefon Takip Yöntemleri Nelerdir?

Ücretsiz cep telefonu takip yöntemleri denildiği zaman insanların ilk olarak aklına gelen takip yazılımlarıdır. Bu yazılımlar sadece Android sisteme sahip olan cihazlara kurulmakta ve bu cihazların kontrolünü tamamen ele geçirmektedir. Söz konusu yazılımlar, 3 dakika gibi çok kısa bir süre içinde kurulmaktadır. Telefon takip yazılımı, kurulumdan hemen sonra arka plana geçerek kendisini saklamaktadır. Böylece izlenen kişinin bu yazılımdan asla haberi olmamaktadır.

Telefon takip programı tarafından yapılan işlemlerden dikkat çekici olanlardan bazıları şunlardır:

  • Telefon hattı ya da mobil uygulama üzerinden yapılan bütün görüşmelerin takip edilmesi, dinlemesi ve izlenmesi
  • Mobil cihazda bulunan GPS özelliğinin aktif hale getirilmesi ve böylece hedef kişinin gün içinde nerelere gittiğini öğrenme
  • Mikrofonun istenilen zaman aktif edilmesi ve yapılan bütün görüşmelere erişim sağlanması, ortam dinleme
  • Kamera aktif edilerek telefonun açısına bağlı olarak farklı görüntülerin elde edilmesi
  • Telefonun ekranının canlı olarak izlenmesi

Yukarıdaki özellikler, ücretsiz cep telefonu takip yöntemleri arasında yer alan yazılımların ne kadar etkili olduğunu göstermektedir.

Telefon Takip Yazılımları Ücretsiz Mi?

Telefon takip yazılımları, belli bir ücret karşılığında kullanılmaktadır. Ücretsiz olan kısmı, deneme sürümüdür ve bu da sadece 24 saat aktiftir. Daha sonra program kendisini kapatmakta ve böylece kullanım dışı kalmaktadır. İnsanlar söz konusu takibi uzun süre yapmak istiyorsa yazılımı satın almalıdır. Böylece istenilen süre takip yapılabilecektir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir