Telefondan Başka Bir Telefonu Takip Etme

Telefondan Başka Bir Telefonu Takip Etme

Telefondan başka bir telefonu takip etme, ilk bakışta imkansız bir işlem gibi gelse de özel olarak geliştirilen yazılımlar sayesinde sanıldığı kadar zor değildir. Bu işlem, adından da anlaşılacağı gibi hedef cihazların, farklı bir mobil cihaz kullanılarak takip edilmesine imkan vermektedir. Böylelikle yapılan görüşmelerin tamamı öğrenilmekte ve etkin bir şekilde takip yapılmaktadır.

Telefon dinleme programı adı verilen yazılımlar, yakın zamanda insanların hayatlarına girmiş ve bu noktadan sonra onların pek çok ihtiyaçlarını etkin olarak karşılamıştır. Bu programlar, hedef cihaza yüklendiklerinde onların kontrollerini tam olarak ele geçirmekte ve bütün bilgileri buradan panele aktarmaktadır. Panel ise farklı bir mobil cihaz üzerinde yüklüdür. Dolayısıyla da başlıkta belirtilen işlem etkili bir şekilde yapılmış olmaktadır.

Telefondan Başka Bir Telefonu Takip Etme ve Bilinmesi Gerekenler

Telefondan başka bir telefonu takip etme için kullanılan yazılımlar, insanların beklentilerini üst seviyeden karşılamaktadır. Söz konusu yazılımlara telefon takip programı ve benzer isimler verilmektedir. Bunlarla ilgili bilinmesi gereken bazı hususlar vardır. Söz konusu hususların başında bunların nasıl kurulacağı gelmektedir. Kuruluma başlamadan önce bilinmesi gereken en önemli husus, casus program adı da verilen yazılımın sadece Android sisteme sahip olan mobil cihazlarda çalıştığıdır.

Casus yazılım kurulumu, sadece 3 dakika sürmektedir. Kurulumdan önce hedef cihazın ayarlar bölümüne giriş yapılarak buradan dışarıdan gelen dosyaların kurulumuna izin verilmesi gerekiyor. Bu aşamadan sonra ise normal bir uygulama gibi kurulum yapılabilir. Kullanıcıların bilmesi gereken bir diğer husus ise kurulumun fiziki olarak elde edilen cihazlara yapılabildiğidir. Farklı bir yöntem ile yani uzaktan SMS ile kurulum yapılamaz.

Casus Yazılım ile Dinleme Nasıl Yapılır?

Telefondan başka bir telefonu takip etme işleminin etkili olarak yapılması için yukarıda bahsedilen hususlara dikkat edilerek kurulum yapılmalıdır. Bu aşamadan sonra ise kullanıcıların panel üzerinden hedef telefona anlık olarak bağlanarak dinleme yapması mümkündür. İstenilen her türlü bilgi böylece elde edilmiş olacaktır. Fakat bunun haricinde panel tarafından yapılan otomatik kayıtlar da vardır. Buradan da benzer şekilde dinlemelerin yapılması mümkündür.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir