Telefon Dinleme Android

Telefon Dinleme Android

Telefon dinleme Android sisteme sahip mobil cihazlarda etkin olarak yapılabilen bir işlem olmasına karşın IOS sistemlerde çalışmamaktadır. Telefon dinleme IOS için mümkün değildir çünkü söz konusu yazılımlar, bu sistemde uyumsuzluk yaşamaktadır.

Dünya üzerinde insanların kullanmış oldukları mobil cihazlar incelendiğinde bunların farklı sistemlere sahip olduğu görülecektir. Fakat söz konusu sistemlerin bazılarının yaygınlık oranı çok daha fazladır ve bundan dolayı insanların bahsedilen sisteme sahip olan cihazları çok daha fazla kullandığını söylemek yanlış olmayacaktır. Bilindiği gibi dünyanın genelinde Android ve IOS sistemleri daha fazla kullanılır. Bundan dolayı da telefon dinleme programı kullanacak olan kişilerin, kullanım alanlarının oldukça geniş olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Telefon Dinleme Android Nasıl Yapılır?

Telefon dinleme Android cihazlarda özel bir yazılım ile yapılmaktadır. Casus yazılım adı verilen söz konusu programlar, son derece özeldir ve işlevleri ile insanları zaman zaman şaşkınlığa dahi uğratmaktadır. Fakat bunun için tercih edilecek olan programın mutlaka lisanslı olması gerekmektedir. Aksi durumda ortaya çıkacak olan sonuç, tam bir hayal kırıklığı olabilir.

Casus program, hedef telefona gizli bir şekilde yüklenmek zorundadır. Böylece telefonların izlenmesi ve dinlemesi çok daha etkin olarak yapılacaktır. Gizli yükleme başlangıçta zor gibi görünse de telefon dinleme programları tarafından sadece 3 dakikada yüklenme özelliği, bu noktada büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Telefon dinleme için söz konusu yazılım hedef telefona kurulduktan sonra panel üzerinden otomatik olarak bağlantı kurulmaktadır. Bu bağlantı için manuel ekstra bir işlem yapılmasına gerek yoktur. Böylece telefon dinleme Android cihazlarda direkt olarak gerçekleşmiş olacaktır.

Telefon Dinleme Programı Özellikleri

Telefon dinleme programları, farklı özellikleri ile dikkat çekmektedir. Fakat genel olarak söz konusu yazılımların özellikler, hızlı veri transferidir. Böylece yapılan dinlemeler, anlık olarak gerçekleştirilebilir. Ayrıca bu yazılımların otomatik kayıt özelliği de bulunur. Söz konusu özellik ise insanların sürekli panel başında beklemesini engeller ve yapılan görüşme olduğunda direkt olarak kaydeder. Böylece insanlar bu kayıtları istedikleri zaman dinleme imkanı yakalarlar ve daha sonra istemeleri halinde silerler. Bu durum ise ayrı bir avantaj sağlamaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir